REKONSTRUKCE BLOGU TRVÁ!!!!!!!

FanAVRILarts II. ...hlásni pro nejlepší kresbu s Avril

!!! Spřátelíš?? tak se zapiš ----TADY--- !!!
!!!Reklamy - nabídky, chceš hlásnout?? - ---TADY--- !!!

Duben 2010

Nový vzkaz od Avril pro fanoušky

30. dubna 2010 v 8:27 | LuKe |  [..→....NOVINKY....←..]
Naše Avril přidala na svůj web nový vzkaz pro své fanoušky ohledně svých plánů :)
veris-avril.blog.cz

Inked Magazine a Race to Erase MS Event

Ahoj všichni,

Jsem stále ve studiu, ale děje se pár skutečně seznačních věcí, že jsem se rozhodla se s váma o ně podělit. Včera (středa 28.04.10), jsem fotila s Markem Liddelem hlavní stránku pro hudební vydání Inked Magazine na červen/červenec. Příští týden se zúčastním akce The Race to Erase MS pro mou dobrou kámošku Nancy Davis a pro její nadaci proti roztroušené skleróze (The Nancy Davis Foundation for Multiple Sclerosis). Bude to obrovská věc. Sledejte http://www.erasems.org/

S láskou,

Avril


Překlad © Veris-avril.blog.cz


Avril and Brody had a dinner at Mr. Chow, Hollywood (28. 04. 2010)

29. dubna 2010 v 19:37 | LuKe |  Paparazzi 2010
Ze středy 28.04. už sme vám nabídli fotky z cesty do Siren Studios, na kterých vypadá Avril doslova senzačně. Ale to není vše. Minulou noc byla Avril a Brodym na večeři v Mr. Chow. Avril vypadala a cítila se sqele nejspíš celý den a hovoří tak i fotky z večera. Řeknu vám, že takhle rozdivočenou sem jí už dlouho neviděl. =) Co zatím stojí? Nový přítel Brody Jenner? Nebo se konečně Avril dohodla i s nahrávací společností, která údajně má s novou nahrávkou problémy ohledně jejího obsahu. To zatím netušíme ...

veris-avril.blog.cz
veris-avril.blog.czAvril arriving at Siren Studios, Los Angeles (28.04.2010)

29. dubna 2010 v 17:46 | LuKe |  Paparazzi 2010
Myslím, že Avril se poslední dobou musí cítit hodně v pohodě. Protože na fotkách vypadá čím dál lépe. Tentokrát se nechala ochotně fotit u Siren Studia. Co se dělo přímo v ateliéru si můžeme jen domýšlet. Možná něco pro Abbey Dawn, možná něco na nové album :)

Těch fotek je opravdu hafu a skoro každá vypadá senzačně. Užijte si pohled na usměvavou AVRIL LAVIGNE =)

veris-avril.blog.cz

Jak pomáhá v boji proti roztroušené skleróze Avril a jak můžete vy!

28. dubna 2010 v 16:04 | LuKe |  [..→....NOVINKY....←..]
Květen je měsíc boje proti roztroušené skleróze, zjisti, jak Avril pomáhá a jak můžete i vy!

Příprava na vydání nové vůně a schůzky Brody Jenner nejsou jedinou činností Avril Lavigne, kterými je v těchto dnech zaneprázdněna. Také se připojila k představenstu nadace Nancy Davis Foundation.
veris-avril.blog.cz

"Roztroušená skleróza je zničující onemocnění, které postihuje především mladé ženy a já chci přispět ke zvýšení povědomí a najít lék," říká Avril. "To je důvod, proč jsem se v tomto roce stala členkou představenstva a vyzývám ostatní, aby se do projektu zapojili."


Avril before Brody's Apartment (23.04.2010)

27. dubna 2010 v 20:13 | LuKe |  Paparazzi 2010
Nenechaví paparazzi si tentokrát počkali na Avril před hotelem, kde má Brodyho apartmá.

veris-avril.blog.cz

Avril a Brody v hotelu SLS, Los Angeles (22.04.2010)

24. dubna 2010 v 14:07 | LuKe |  Paparazzi 2010
:) Jak sem rád, že se o Avril opět objevilo něco nového. Pár dní o ní nebylo vůbec slyšet. :)
Ve čtvrtek si zašla s Brody Jennerem do hotelu SLS v Los Angeles a dokonce se nějak neukrývala před novináři. S tím asi souvisí to, že se mi po dlouhé době líbí i na paparazzi fotkách :)

veris-avril.blog.cz

FanAvrilArts - nejlepší kresby, II.

21. dubna 2010 v 12:39 | LuKe |  FanAvrilArts
Využiju trošku infomační útlum o Avril k tomu, abych vyhlásil další FanAvrilArts..
Je opravdu těžké vybírat opravdu ty nejlepší kresby, protože těch povedených portrétů Avril je opravdu spousta. Toto kolo si dáme ještě černobílé portréty, ale příště už zkusím vybrat ty vybarvené :)

veris-avril.blog.cz
veris-avril.blog.cz
veris-avril.blog.cz
veris-avril.blog.cz
veris-avril.blog.cz

Avril a Brody si užili předminulou sobotu v kareore stylu

20. dubna 2010 v 13:48 | LuKe |  [..→....NOVINKY....←..]
Opět jsem narazila na další článek o minulé sobotě, kterou strávila Avril s Brodym na otevíračce Mirage and King Ink v Las Vegas. Jeden podobný článek jsem Vám už o tom překládala tady. Fotky ke článku najdete zde.

Avril Lavigne a Brody Jenner si minulý víkend zašli zazpívat karaoke jako bláznivé děti. A je možné, že rockerka řekla při pařbě v nočním klubu v Las Vegas světu trochu víc informací, než si přála. Jejda!
Zdroj řekl pro noviny New York Post: "Lavigne a Jenner se fotili s přáteli včetně jejich kamaráda, olympijského snowboadristu Shauna Whitea. Do mikrofonu vykřikovali 'Jager shots' a divoce se pohybovali v davu."
25 ti letá popová hvězda dokonce do mikrofonu vykřikovala: "Miluju tě, Brody!"
Dvojice, která už je oficiálně považován za pár, si poté společně zazpívala hit I Gotta Feeling od Black Eyed Peas.
Jako další znak jejich rostoucí oddanosti si Avril a Brody nedávno nechali udělat společné tetování - osvětlený blesk.
Zdroj říká: "Ukázali se na otevíračce Mario Barth King Ink a nechali si udělat stejné tetování. Byli z toho opravdu velmi nadšení. Drželi se za ruce a líbali se v koutě. Brody se od Avril nehnul celou noc."
Avril si nechala udělat tetování na předloktí, zatímco Brody (26) se rozhodl dát si tatoo za ucho.

Od rozvodu s Deryckem, se kterým byla Avril vdaná tři roky, byla zpěvačka milostně spojována už s hercem Wilmerem Valderramem a dědicem Brandonem Davisem.
Brody nedávno randil s modelkou Jayde Nocile, ale rozešli se v prosinci.

Překlad and source by © a-lavigne.blog.cz

Hlasujte pro Avril a videoklip Alice v MTV TRL awards 2010

20. dubna 2010 v 12:00 | LuKe |  [..→....NOVINKY....←..]
A je tu další hudební žebříček, kde od nás potřebuje Avril pomoc!
Je nominovaná s videoklipem k songu ALICE v italských "MTV TRL Awards"
Hlasovat můžete kliknutím na obrázek a poté na položku "VOTA"


Také bych Vás chtěla ještě jednou poprosit, abyste pro Avril hlasovali v MTV TRL Awards, kde je nominována v kategorii "Best International act".
Aby si cenu odnesla, musíme přehlasovat Green Day, 30 Seconds To Mars, Black Eyed Peas a Justina Biebera! Hlasovat můžete 10x denně a to kliknutím na obrázek, následně na kategorii Best International act a nakonec na "vota"
Musíme vážně hlasovat 10x denně, protože Justin má náskok více než 200 hlasů..

Source:

Video: Avril with friends at Beso Restaurant, 16. 04. 2010

20. dubna 2010 v 8:30 | LuKe |  Paparazzi
Video ve vysoké kvalitě, kde Avril a její kámoši Evan Taubenfeld a Devin Bronson ignorují paparazzi a jdou do restaurace Beso. Po čase z restaurace vychází, Evan si sedá za volant a Avril se schovává za svou taškou :)


IPUNK.cz Avril Lavigne kompromisy nedělá, bez těch jí ale label čtvrtou desku vydat nechce

19. dubna 2010 v 22:18 | LuKe |  [..→....NOVINKY....←..]
veris-avril.blog.cz

I čeští hudební zpravodajové si začínají všímat evidentního problému Avril a vydavatelství RCA. Článek serveru IPUNK.CZ shrnuje všechny dostupné informace o problémech, které máme k dispozici. A situace nevypadá dobře.

Citace z článku: "Z interních kruhů RCA ovšem prosákla informace, že vydavatelství po poslechu desky nabylo silného pocitu, že její obsah není pro rádia stravitelný, a tudíž začalo na poslední chvíli jednat s Lavigne, co by byla ochotna změnit. Převedeno do cifer zněla nabídka údajně tak, že za 20 milionů amerických dolarů prohodí dvě písničky s jinými, které se zdájí vydavateli konzumně přijatelnější - to však zpěvačka odmítla.

Dodatek tvrdí, že vydání pilotního singlu z desky se přesune pravděpodobně až na konec května, pokud se tedy RCA nerozhodne od alba úplně upustit a vyškrtnout Avril Lavigne ze svých řad."

Avril si zkrátka od začátku kariéry chce řídit svou hudbu sama a myslím, že je to tak i nejlepší. Ale problémy s nahrávací společností už byli u debutového alba Let Go se společností Arista Records. Ovšem Avril se nedala, prosadila si svou, a snad i díky tomu se zní stala tak populární a šikovná zpěvačka.
Myslím, že by si všichni mohli uvědomit, že to nejvíce škodí právě fanouškům, kteří z nadaných a vyjímečných lidí dělají ještě vyjímečnější, protože v ně věří. A my v nadání Avril věříme pevně!

veris-avril.blog.cz

Avril with friends at Beso Restaurant, 16. 04. 2010

19. dubna 2010 v 21:26 | LuKe |  Paparazzi 2010
Avril si zasejc vyrazila se svými přáteli na véču do Beso Restaurant. :D Konkrétně těmi přáteli byli Evan Taubenfeld a Devin Bronson. A nenechaví paparazzi je samozřejmě pro nás vyfotili .. :)

veris-avril.blog.cz

Speciální edice trička od Avril pro Race to Erase MS

17. dubna 2010 v 16:22 | LuKe |  [..→....NOVINKY....←..]
Avril Lavigne vytvořila speciální tričko s nápisem "Rock It" pro nadaci Nancy Davis Foundation, která bojuje proti roztroušené skleróze. Je to limitovaná edice a bude v prodeji na netu od pondělí 19. dubna. A od 1. května bude i v kamených obchodech v Los Angeles a West Hollowood.

No nevypadá senazčně :) Podle mě by takovéhle trička měla Avril navrhovat častěji
veris-avril.blog.cz

FanAvrilArts - nejlepší kresba, I. - výsledek

16. dubna 2010 v 15:05 | LuKe |  FanAvrilArts
A první FanAvrilArts je za námi.
V konkurenci povedených kreseb nakonec vyhrála Kresba č. 2 s devíti hlasy od Silhouette-Blade.
No osobně se mi nejvíce líbila ta jednička, ale tak rozhodla většina a i dvojka se krásně podobá naší oblíbnkyni - Avril :)

Kresba č. 2
veris-avril.blog.cz
Výsledek

Hlasujte pro Avril v italském MTV RTL Awards 2010

16. dubna 2010 v 8:52 | LuKe |  [..→....NOVINKY....←..]
Slavnostní předávání jsou vždycky vzrušující událostí - ať už za hudbu, filmy nebo televizní show - vždy jsou plné zábavy a spousty očekávání! Co dělá právě letošní slavnostní předávání MTV TRL Awards ještě více vzrušující? Myšlenka, že by se ho mohla nejen zúčastnit Avril Lavigne, ale dokonce by si mohla odnést i cenu.. zní to dobře, ne?
Avril je nominovaná v kategorii "Best International act". Je však pouze jednou z pěti nominovaných. Aby si cenu odnesla, musíme přehlasovat Green Day, 30 Seconds To Mars, Black Eyed Peas a Justina Biebera!

Hlasovat můžete 10x denně a to kliknutím na obrázek a následně na "vota"


By Source a-lavigne.blog.cz 

Takže hlasujte pls lidi :) Já du taky na to, chci aby Avril byla číslo 1 :)

Avril Lavigne & nahrávací společnost RCA jsou v patové situaci

16. dubna 2010 v 8:49 | LuKe |  [..→....NOVINKY....←..]
První singl z nového alba Avril Lavigne (25) stále není vypuštěn do světa a na internetu kolují zvěsti, proč se tak děje. Jeden vnitřní zdroj tvrdí, že RCA váhá s vypuštěním alba bez songů příznivých pro rádia, které by na albu podle nich neměla chybět.
"Nahrávací společnost RCA nabídla Avril 20 milionů dolarů za to, aby změnila aspoň dvě skladby na albu za jiné, které by byly pro rádia příznivější. Zpěvačka to však odmítla."
Nahrávací společnost má tedy na Avril, která si více než polovinu songů napsala na vlastní pěst, velké požadavky. Pokud se neprodá více než dva miliony kopií nového singlu Avril, který určitě nepřijde dříve než na konci dubna, a pokud by album bylo propadák, kterého by se neprodalo víc než 200 tisíc kusů, pak jí už nevydají žádný další song. Dokonce prý uvažují o tom, že spolu ukončí pracovní poměr, pokud se nového alba neprodá více než půl milionu kusů v prvních 3 měsících.

Překlad by a-lavigne.blog.cz

LuKe: Pokud je toto pravda, tak je to fakt smutné. Protože jakmile se peníze staví nad samotné významy a melodie písní, pak už to má pramálo společného s potěšením ze skládání hudby. Myslím, že společnost RCA toto přehnala. Sama Avril se chtěla vrátit k tomu, jak začínala a oni ji chtějí diktovat takovéto nesmyslné podmínky. Snad to dopadne dobře pro Avril i pro fanoušky, protože ti na comeback své královny čekají už dlouho a začínají být netrpěliví. =)

SONB - 2. kolo

15. dubna 2010 v 17:15 | Veris |  SONB
2. kolo SONB začíná :) 

V 1. kole SONB bohužel vypadla Tessie s 1 hlasem :(

Takhle vypadala anketa z předešlého kola

Kdo postoupí do 2. kola SONB?
Nitchi8.6% (3)
×CooL AvriL×5.7% (2)
Ba.Pi.14.3% (5)
Ajushka25.7% (9)
Unwanted14.3% (5)
shannenka(jana)5.7% (2)
AvriLusHka14.3% (5)
Tessie2.9% (1)
Luci LoveRock8.6% (3)
Pro další kolo klikni na celý článek

Avril in Bank Nightclub, Las Vegas (11. 04. 2010)

14. dubna 2010 v 21:11 | LuKe |  Různé akce 2010
Avril si zašla Brodym a pár přáteli mezi nimiž byl i americký olympijský snowbordista Shaun White do nočního klubu Bank v Las Vegas. Podle dostupných informací se Avril v jedné chvíli chopila mikrofonu a řvala do něj: "Miluju tě, Brody." =) Později si pak asi zazpívala i píseň od Black Eyed Peas - I Gotta Feeling.
veris-avril.blog.cz
veris-avril.blog.cz

Avril Lavigne and Brody Jenner cuddle at Chateau Marmont (08. 04. 2010)

14. dubna 2010 v 19:09 | LuKe |  Paparazzi
Záběry ze schůzky Avril a Brodyho.


Zdroj