REKONSTRUKCE BLOGU TRVÁ!!!!!!!

FanAVRILarts II. ...hlásni pro nejlepší kresbu s Avril

!!! Spřátelíš?? tak se zapiš ----TADY--- !!!
!!!Reklamy - nabídky, chceš hlásnout?? - ---TADY--- !!!

Září 2009

Abbey Dawn Clothing Line Shoot

30. září 2009 v 15:13 | Veris |  Abbey Dawn - Photoshoots 2009
Mam pro vas fotky z katalagou pro modní značku abbey dawn fotky jsou sice docela nekvalitní, ale brzo se jich určitě dočkáme jako photoshoots v plné kvalitě :) Avril to tam strasne moc slusi


Avril slaví zítra 25. narozky :-)

26. září 2009 v 16:10 | Veris |  [..→....NOVINKY....←..]
Tak zítra tady přidám i fotečku co jsem připravila na počest Avriliných 25. narozek :-) Ale to přidám až zítra jenom to tu píšu aby nikdo nezapoměl, že Avrilce bude zítra 25 :-) už s emoc těším na nějaké fotečky z nějaké akce určitě ji zase nějaký otravný paparazzi vyfotí, ale tk co aspoň se objeví po dlouhé době nějaké fotečky :-) od doby kdy se objevilo na internetu že se Avril a Deryck rozvádí se neobjevila na žádných nových fotkách :(

VŠECHNO NEJLEPŠÍ AVRIL :-*


The best damn tour - velká fotogalerie fotek

26. září 2009 v 14:45 | Veris |  Koncerty 2008
Jelikož je tam strašně moc fotek a ja nemám čas na to to sem všechno dávat dám vám sem odkaz kde najdete uplně všechny fotky z každé země kde Avril vysoutpla :-)

Velká fotogalerie fotek The Best Damn Tour - ZDE


Hotovo

26. září 2009 v 14:35 | Veris |  Co je na blogu new?
Takže všechny fotky Avril a Deryck + Svadba už jsou vyplněny je mi teď fakt blbě :( uplně připomenutí :( zas to na mě leze..Chtěla bych ale poděkovat niky z blogu a-lavigne.blog.cz, od které jsem skopčila všechny články Avril a Deryck z dnešního dne snad ti o nevadí uváděla jsem zdroje :) už tak dost mi bylo špatně jak jsem to kopírovala natož abych to stahovala a zmenšovala to by mě asi klepla pepka když všeci dobře víme že Avril a Deryck se rozvádí :-( ach jo tak snad bude Avril šťastná :-) tímhle uzavírám kapitolu Avril a Deryck jako pár :(

Základní informace o svatbě Avril Lavigne

26. září 2009 v 14:32 | Veris |  !!!SVADBA!!!
- Avril s Deryckem do toho "praštili" 15.června 2006 kolem šesté hodiny večerní v soukromé oblasti v Montecitu,Kalifonii.
- Avril k oltáři vedl její otec John za doprovodu "svatební hymny" od Mendelsona.
- Pár prozradil,že skládali slib pod plátěnou stříškou zdobenou bílými květinami před sto-deseti hosty, včetně rodiny a přátel. Obřad trval asi 20 minut.
- Avie na sobě měla šaty vyrobené na objednávku ze slonoviny bez ramínek s ovinutým korzetem a krajkovou sukní od Very Wang. Nesla kytici bílých růží. Družičky se pyšnily růžovými šaty také od Very Wang.
- Ženich Deryck a jeho pětičlenný pánský doprovod,včetně ženichova svědka Steva Jocze na sobě měli černé smokingy od Huga Bosse.
- Jakmile se Avril s Deryckem políbili,hosté na novomanžele vhazovali okvětní lístky až po dobu než prošli uličkou kolem nich.
- Avrilina matka Judy a sourozenci Michelle a Matt tomu všemu přihlíželi,společně s Deryckovou matkou Michelle. Všichni členové skupiny Sum 41 a dlouholetá přítelkyně rodiny Lavigneů se také zúčastnili Svatební Párty.
- Michelle,sestra Avril chytila kytici :)
- K prvnímu tanci novomanželům hrála Avrilina oblíbená písnička od Goo Goo Dolls jménem Iris.
- Bezpečnost páru zajišťovalo patnáct bodyguardů,včetně ozbrojených soukromých stráží, policistů ze Santa Barbary,kteří hlídali areál z dlouhé příjezdové cesty k místu,kde se obřad konal.
- Přinejmenším tucet novinářů se utábořilo před areálem doufajíc,že vyfotí nevěstu a ženicha,kteří kolem třetí hodiny odjížděli klasickým Rolls Roycem se záclonami v oknech.
- Ve volném prostranství byl obrovský stan s červenými záclonami,kde se konala Svatební Párty.
- Pro pobavení hostů byla najata jazzová kapela,DJ a také rocker Butch Walker,který předvedl parádní večerní vystoupení.
- Pár dnů před svatbou se pár ubytoval na ranči San Ysidro v úpatí Montecita poblíž Tichého Oceánu. Nejlepší apartmá zvané Eucalyptus stálo asi 3,900 dolarů za noc.
- Pro přísné utajení až do toho osudného dne byli všichni hosté vyzvednuti a odvezeni na určené místo.
- Svatba byla uspořádána světově známou svatební organizátorkou Mindy Weiss.
- Hosté byli na svatbu dopraveni v šedé a dlouhé limuzíně.
- Líbánky strávili v Portofinu,Itálii na konci června 2006.
- Avril,23 a Deryck,27 jsou spolu skoro už 5 let a zasnoubili se ve Venice,Itálii v roce 2005.

ZDROJ:www.avrilbeats.com

Biggest moment of Avril´s life aneb → fotky ze svatby...

26. září 2009 v 14:30 | Veris |  !!!SVADBA!!!
Přidávám spoooustu foteček ze svatby Avril :) Myslím, že ty fotečky ani nepotřebujou komentář!

Věci ze svatby...

26. září 2009 v 14:28 | Veris |  !!!SVADBA!!!
Přidávám fotečky věcí ze svatby. Např. auto, kterým jela Avril na svatbu, jídlo, které se na svatbě jedlo, dekorace a mnoho dalšího... ↓

Jak se Avril loučila se svobodou? :)

26. září 2009 v 14:26 | Veris |  rok 2009
Při rozlučce se svobodou se Avril nenudila!Místo aby ji oslavila s holkama a Derycka nechala slavit s klukama,slavili dohromady.Zpěvačka dostala jako dárky dvě sady kalhotek vyvedených v jasně růžové barvě s nápisem:The Mrs,pushu-upku a korzet.I když se prý trochu styděla,vzala to s humorem.Sama se odvázala a přehodila přes sebe závoj s čertíma rohama a s Deryckem a dalšíma dvaceti lidmi vyrazila do restaurace na pořádný dlabanec a po něm se společnost přesunula do nočního klubu,kde už trsaly Jessica Alba a Nicky Hilton.


Whole Foods - Beverly Hills, LA - 10. 05. 2009

26. září 2009 v 14:22 | Veris |  rok 2009
Vypadala prostě nejvíc dokonale :)Avril a Deryck na pláži v Miami - 29. 01. 2008

26. září 2009 v 14:04 | Veris |  rok 2008
Avril a Deryck byli v Miami a skvěle si to užívali :) Avril tam měla s sebou i kamarádku, se kterou se koupali v bazénu a dováděli v moři :) Ty fotky prostě miluju♥
Spoooustu zajímavých fotek je tady ↓

Miami Beach, FL (January 30, 2008)

26. září 2009 v 14:03 | Veris |  rok 2008
Přidávám pár foteček, je tam Avril v bazénku strašně moc ji to tam sluší